Nejste připojeni k internetu

Continental Automotive Brandýs nad Labem

  • Automobilový průmysl
  • Otevřené pozice – 0

O společnosti

Continental vyvíjí průkopnické technologie a služby pro udržitelnou a propojenou mobilitu lidí a zboží. Jako technologická společnost nabízí Continental svým zákazníkům bezpečná, efektivní, inteligentní a dostupná řešení nejen pro automobily, ale také pro průmyslové stroje a dopravní infrastrukturu. V roce 2021 oslavil 150 let od svého založení.

V Brandýse nad Labem se zaměřujeme na výrobu automobilové elektroniky. Naše autorádia, multimediální systémy, palubní přístroje a telematika jezdí v autech po celém světě.

Digitální závod a chytrá automatizace u nás nejsou jen virtuálními pojmy. V naší výrobě najdete spousty robotů a cobotů, pracujeme s 3D modely a virtuální realitou a jako první v ČR máme plně automatizovaný skladovací systém Autostore.

Uplatnění u nás najdou absolventi nejrůznějších oborů – výroba totiž není jen o samotném výrobním procesu. Je potřeba vyřešit logistiku, hlídat kvalitu výrobků, zajistit nákup komponentů, komunikovat se zákazníky, řídit náběh výroby nových produktů nebo třeba kontrolovat rozpočty. Vyberte si z naší nabídky, co vás bude bavit.